Zašto je toliko teško ponovo poslati ljude na Mesec?
Program „Apolo“ je 1969. godine odveo ljude na Mesec. Zašto od tada nismo poslali još njih?
Poštovani čitaoci,
Molimo vas da se pridržavate sledećih pravila za pisanje komentara:
- Neophodno je navesti ime i e-mail adresu u poljima označenim zvezdicom, s tim da je zabranjeno ostavljanje lažnih podataka.
- Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti neće biti objavljeni.
- Prilikom pisanja komentara vodite računa o pravopisnim i gramatičkim pravilima.
- Tekst komentara ograničen je na 1500 karaktera.
- Nije dozvoljeno postavljanje linkova odnosno promovisanje drugih sajtova kroz komentare, te će takve poruke biti označene kao spam, poput niza komentara istovetne sadržine.
- Komentari u kojima nam skrećete pažnju na propuste u tekstovima neće biti objavljeni, ali će biti prosleđeni urednicima, kao i oni u kojima nam ukazujete na neku pojavu u društvu, ali koji zahtevaju proveru.
- NAPOMENA: Komentari koji budu objavljeni predstavljaju privatno mišljenje autora komentara, to jest nisu stavovi redakcije Telegrafa.
<% message.text %>
Darko
Ni CHAT GPT ne bi bolje stočio...
Sasa
Nikad nisu ni bili na Mesecu.
Gojko
Ne postoji tehnologija, koja bi zaštitila čoveka od zračenja, a da potom ostane živ. To smeta i za put na mars. Savetujem. Ljude da se prijave na put za Mars. Dobijaju lovu i imaju privilegije i popularnost.Čak i da nađu tehnologija, odustaneš zbog psihičkog pritiska i straha.